Market© Wczytywanie

Market
Market to miejsce, w którym szybko i rzetelnie sprawdzisz ofertę i wybierzesz najkorzystniejszą opcję ubezpieczenia dla swojego samochodu.

Niezależnie od tego czy masz już spore doświadczenie w prowadzeniu pojazdu, czy też niedawno odebrałeś prawo jazdy, korzystając z naszego Marketu otrzymasz najkorzystniejszą ofertę.
Market ©
Niezależnie od tego czy masz już spore doświadczenie w prowadzeniu pojazdu, czy też niedawno odebrałeś prawo jazdy, korzystając z naszego Marketu otrzymasz najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia OC.

Po wejściu na nasz kalkulator zostaniesz poproszony o uzupełnienie formularza. Market pozwoli Ci na kompleksowe zabezpieczenie nie tylko Twojego samochodu, ale również jego pasażerów. Po uzupełnieniu danych możesz sprawdzić ofertę zarówno samego OC, jak i pakietów OC+AC. Masz również możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o opcje dodatkowe, takie jak Assistance, ubezpieczenie Opon, NNW czy ubezpieczenie Szyb.


Kalkulator
Po wejściu na nasz kalkulator zostaniesz poproszony o uzupełnienie formularza. Market pozwoli Ci na kompleksowe zabezpieczenie nie tylko Twojego samochodu, ale również jego pasażerów. Po uzupełnieniu danych możesz sprawdzić ofertę zarówno samego OC, jak i pakietów OC+AC. Masz również możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o opcje dodatkowe, takie jak Assistance, ubezpieczenie Opon, NNW czy ubezpieczenie Szyb.OC
Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
to podstawowa ochrona dla Ciebie oraz osób trzecich w przypadku szkód wyrządzonych w ruchu drogowym.AC
Ubezpieczenie autocasco
jest to finansowa rekompensata w przypadku uszkodzenia, zniszczenia, utraty Twojego pojazdu lub jego wyposażenia w wyniku zdarzeń losowych.Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
to podstawowa ochrona dla Ciebie oraz osób trzecich w przypadku szkód wyrządzonych w ruchu drogowym.
MARKET | POLSKIE BIURO UBEZPIECZEŃ SP. Z O.O.
Copyrights © 2018

ul. Polna 115/155
87-100 Toruń
KRS 0000400831
NIP 9562298015
Regon 341204419

Wszystkie zamieszczone na witrynie treści, materiały oraz elementy graficzne są chronione prawem autorskim i stanowią wyłączną własność Polskiego Biura Ubezpieczeń. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właściciela serwisu jest zabronione. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych, na zasadach przyjętych w portalach społecznościowych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.

MARKET | POLSKIE BIURO UBEZPIECZEŃ SP. Z O.O.